פייברצמנט

חברת קיובס מתמחה בשיווק והתקנת לוחות פייברצמנט המיועדים לחיפוי חוץ ופנים למבנים. לוחות פייבר צמנט הפכו לחיפויים נחשקים בזירת העיצוב העולמית, ויוצרים נוכחות מרשימה ואסתטית בזכות המראה הדקורטיבי והייחודי שלהם. CUBES מספקת שירות ייעוץ, תכנון והתקנת חיפויי פייברצמנט, על פי דרישות הלקוח/האדריכל, וכל זאת תוך שמירה על רמת גימור גבוהה.

מהו חיפוי פייברצמנט

פייברצמנט הוא חיפוי קיר אשר מגיע בשלל גוונים וטקסטורות, כאשר הנפוץ והמוכר הוא  המראה של בטון, ניתן לעצב אותו במגוון עיצובים וחיתוכים המעניקים לחלל מראה דקורטיבי. תרכובת פייברצמנט מכילה חול וסיבים אורגניים הידידותיים לסביבה, עמידים לאורך שנים ושומרים על מראה ייחודי ואסתטי.

היתרונות של פייברצמנט

לוחות פייבר צמנט עמידים בפני פגעי מזג האוויר וקרני UV.

עמידות בפני נזקי עובש, ריקבון ופטריות.

לוחות פייבר צמנט חסינים ועמידים בתקן אש.

פייבר צמנט קל לתחזוקה וניקוי.

מאושרים מטעם מכון התקנים.

מיועדים לחיפוי פנים וחוץ.

לוחות פייברצמנט במגוון גדלים ועיצובים לבחירה

לוחות פייברצמנט מגיעים בגדלים שונים, ולכן ניתן לחפות איתם גם חללים גדולים כמו חזיתות וקירות ולבצע חיתוכים מדויקים בהתאם לגודל החלל ועיצובו.

הלוחות עבים במיוחד ומגיעים בעוביים הבאים: 12/10/8/6 מ”מ. 

כמו כן, CUBES מבצעת מגוון עיצובים לפי בחירת הלקוח או האדריכל, כדוגמת חיתוכים, חריטות, ליטושים וחירורים באמצעות מכונות CNC מתקדמות המעניקות לו מראה דקורטיבי. 

פייברצמנט – בחירה של אדריכלים

המראה הייחודי של חיפוי פייברצמנט, הפך אותו לבחירה המובילה של מעצבי פנים ואדריכלים בארץ ובעולם, ונראה כי הוא פתרון מעולה לחיפוי קירות בחללים גדולים וקטנים שזקוקים לבוסט עיצובי. הצבע האפרורי של הבטן, מקנה לחללים מראה תעשייתי, אך כשמשלבים עליו טקסטורות וחיתוכים שונים, חיפוי פייבר צמנט משנה את פניו ומתאים גם לחללים המעוצבים בסגנון אקלקטי, כפרי, נורדי ואפילו מודרני.

יועצי CUBES כאן בשבילכם! נשמח להציע ולהתאים עבורכם חיפויי פייברצמנט בהתאמה מלאה לתוכניות האדריכליות והדרישות בשטח, תוך שימוש בשיטות חריטה מתקדמות ושמירה על איכות גבוהה.