כתב כמויות הינו המסמך החשוב ביותר לקראת שיפוץ ועל כך אין ויכוח. כתב כמויות יכול להיווצר על ידי אדריכל, מעצב פנים, איש השיפוצים, מהנדס בניין ולעתים גם על ידי הלקוח עצמו והוא מרכז בתוכו את כל הפעולות הנדרשות לפרויקט השיפוץ וכמויות הדברים הנצרכים לפרויקט.ככל שהמידע בכתב הכמויות מדויק יותר, כך גם הפרויקט ינוהל בצורה חלקה ומסודרת. בעזרת כתב כמויות ניתן להעריך את הזמן הנדרש והעלויות לביצוע הפרויקט וכדי שקבלני העבודה השונים יוכלו לתת הצעת מחיר בצורה הכי מדויקת וללא תוספת סיכון ובכך מונע מאתנו מלהיתקל בתוספות מחיר מפתיעות בהמשך התהליך.

מנהל פרויקט מפקח על כל התהליכים במהלך הבנייה. כאשר המנהל פרוייקט מקבל את אותו כתב כמויות ותחת חיפויים נתקל ב ״חיפוי פונדרמקס או שווה ערך״ , ״חיפוי פרודמה או שווה ערך״ אינו בהכרח יודע ומבין אילו חיפויים הם ״שווה ערך ל״. מאוד חשוב ומומלץ להכיר ולדעת אילו חיפויים חלופיים יש ובכך לשפר את תנאי הפרויקט ואף בחלק מן המקרים לחסוך בעלויות .

כתב כמויות

חיפוי hpl

אנו בחברת קיובס מציעים חיפוי hpl אשר הינו שווה ערך לחיפוי פונדרמקס וחיפוי פרודמה.Hpl  הינו חומר המאופיין בעמידות והגנה פנימית יוצאת דופן המגיעה מליבת הלוח כלפי חוץ ומצטיין בעמידות מקסימלית בתנאי סביבה קשים ובאזורי לחות ורטיבות בפרט. לחיפוי קירות באמצעות לוחות hpl  יתרונות רבים, לקריאה מפורטת על היתרונות הבולטים לחצו כאן

חיפוי פונדרמקס

חברת פונדרמקס הינה אוסטרית וללוחות פונדרמקס יש לוחות שווי ערך מאחר וטכניקת הייצור זהה להרבה מאוד מפעלים אחרים שמייצרים באיטליה, הודו, צרפת, פולין וארצות הברית. ניתן לרכוש אצלינו לוחות פונדרמקס ולוחות שווה ערך לפונדרמקס- לוחות  hpl .

חיפוי פרודמה

לפרודמה פטנט וטכניקה הייחודית רק להם. ללוחות פרודמה ולוחות  hpl תכונות זהות מלבד הציפוי בפרודמה אשר הינו עץ טבעי. ניתן להזמין לוחות hpl שווה ערך לפרודמה עם ציפוי דמוי עץ ואף בטקסטורה המזכירה את סיבי העץ האמיתי ובכך לחסוך משמעותית בעלויות שכן לוח פרודמה יכול לעלות פי 3 יותר מלוח hpl ומלבד ציפוי העץ החיצוני אשר הינו עניין אסתטי בלבד הם שווי ערך. ניתן לרכוש אצלינו גם לוחות פרודמה וגם לוחות שווה ערך – לוחות hpl .

חברת קיובס חרטה על דגלה את ערך המצוינות, האיכות והאמינות, ובשל כך מייבאת את לוחות ה- H.P.L טרספה האיכותיים ביותר שקיימים כיום בתחום הבנייה העולמי. נשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה, ייעוץ והכוונה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *